Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Aktuálně

  Vážení obchodní přátelé,

 dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat

  na veletrh MEDICA 2018 Düsseldorf,

      který se koná  12. – 15. 11. 2018.

               Náš stánek naleznete v:

        BRD - Hala 16 – stánek č. E58,

         expozice České republiky,

         Těšíme se na Vaši návštěvu.  

 

zive firmy

netkatalog130 blue

Watek QR

Čerpadla pro chemické roztoky a agresivní kapaliny

Dodáváme membránová pneumatická čerpadla a odstředivá čerpadla vhodná především pro čerpání chemických roztoků a agresivních kapalin. Dále zajišťujeme dávkovací čerpadla v různém materiálovém provedení, což umožňuje jejich nasazení pro dávkování většiny chemikálií.

Pneumatická čerpadla s dvojitou membránou nabízíme v provedení PP, PVDF, POM, ALU a SS316. Tato pneumatická membránová čerpadla, jež jsou vhodná k přečerpávání a dávkování chemických látek, pohonných hmot, olejů, potravinářských produktů atd., jsou výsledkem spolupráce s italskou firmou INJECTA.

Odstředivá čerpadla nabízíme v provedení PP a PVDF - jak bezucpávková čerpadla s magnetickou spojkou, tak i klasická čerpadla s mechanickou ucpávkou. Tato čerpadla na chemické látky jsou výsledkem spolupráce s francouzskou firmou SIEBEC, která má dlouholetou tradici ve výrobě čerpadel a filtračních aparátů pro čerpání a filtrování agresivních kapalin.

Na veškerý sortiment dodávaných čerpadel zajišťujeme servis a dodávky náhradních dílů (na skladě náhradní díly na nejfrekventovanější čerpadla).

Pneumatická membránová čerpadla

Pneumatická membránová čerpadla řady GEMINI italské firmy INJECTA. Koncept nových pneumatických čerpadel s dvojitou membránou je inovativní především díky systému distribuce vzduchu, vyspělé technologii membrán, geometrii komor čerpadel a systému ventilů. To vše vede ke zvýšení funkčnosti nejen pro přečerpávání, ale také pro dávkování. Výsledkem je spolehlivý inovativní produkt s řešením pro nové generace. Tato pneumatická membránová čerpadla jsou vhodná do prostor s nebezpečím výbuchu, do potravinářství atd.. 

Čerpadla s magnetickou spojkou

čerpadla s magnetickou spojkou

Kvalitní bezucpávková a bezúkapová čerpadla o výkonu 0,7 až 40 m3/h, výtlačná výška 4 až 22 mvs. Odstředivá čerpadla s magnetickou spojkou typu M7 - M390 jsou vyráběna firmou WATEK s.r.o. ve spolupráci s francouzskou firmou SIEBEC.

Čerpadla s mechanickou ucpávkou

Spolehlivá odstředivá čerpadla s mechanickou ucpávkou z karbidu křemíku. Výkon 4,8 až 57 m3/h, výtlačná výška 9 až 50 mvs. Odstředivá čerpadla na chemické látky typu A jsou vyráběna firmou WATEK s.r.o ve spolupráci s francouzskou firmou SIEBEC.

Vertikální čerpadla

vertikální odstředivá čerpadla

Speciálně vyvinutá vertikální odstředivá čerpadla pro instalaci do galvanických van. Výkon 5 až 22 m3/h, výtlačná výška 6 až 18,5 mvs. Vertikální čerpadla jsou vyráběna francouzskou firmou SIEBEC, prodej a servis je zajišťován firmou WATEK s.r.o..

Dávkovací čerpadla se solenoidovým pohonem

dávkovací čerpadla solenoidový pohon

Elektromagnetická membránová čerpadla vhodná pro dávkování chemikálií jsou vyráběna italskou firmou ETATRON. Jsou jednoduché konstrukce, z čehož vyplývá jejich spolehlivost, nenáročnost na údržbu a nízká pořizovací cena. Prodej a servis zajišťuje firma WATEK s.r.o..

Dávkovací čerpadla s motorovým pohonem

dávkovací čerpadla motorová

Dávkovací čerpadla s motorovým pohonem určená pro dávkování chemikálií jsou vyráběna italskou firmou ETATRON. Tato dávkovací čerpadla jsou jednoduché konstrukce, nenáročná na údržbu. Čerpadla jsou vyráběna v provedení pístovém nebo membránovém. Základní materiál hlav a ventilů čerpadel ve styku s čerpaným médiem je nerez (AISI 316) nebo PVC. Na přání jsou vyráběna i v provedení PVDF nebo PP.

Nastavení výkonu ručně, změnou zdvihu mikrometrickým šroubem, případně servomotorem ovládaným signálem 4 - 20 mA nebo frekvenčním měničem.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.