Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Aktuálně

 Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás tímto srdečně

           pozvat na výstavu

      ArabHealth 2018 Dubai,

         který se bude konat 

    ve dnech 29.1. - 1.2.2018.

 

      Naleznete nás na stánku

             České expozice.

   

  Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

zive firmy

netkatalog130 blue

Watek QR

Katalog produktů pro úpravu vody 

Katalog úpraven vody a technologických celků pro úpravu vody by Vám měl pomoci zvolit nejlepší řešení Vašich požadavků na kvalitu upravené vody. Naši odborní pracovníci jsou připraveni zodpovědět všechny dotazy a pomoci Vám při výběru zařízení. Pokud nenaleznete potřebný přístroj, neváhejte nás kontaktovat - navrhneme a vyrobíme specifické zařízení dle Vašich konkrétních nároků na provoz systému a kvalitu upravené vody.

 

Přístroje slouží k přípravě čisté a ultračisté vody pro laboratorní a analytické účely. Využívají nejmodernější technologie - reverzní osmózu, iontoměniče, směsné iontoměniče MIX-BED, elektrodeionizaci (EDI). Poskytují nesrovnatelně kvalitnější produkt v porovnání s klasickými metodami jako např. tepelnou destilací. Výhodou jsou nízké náklady na úpravu vody i údržbu systému. Vyprodukovaná demi voda - demineralizovaná voda odpovídá normám ISO 3696 – typ I,II a III; normám ASTM – typ I, II , III, IV, normám NCCLS – typ I, II, III a dalším.

Použití

 • Zdravotnictví - Klinická biochemie, Sterilizace, Hematologie
 • Farmacie - Lékárny, Výroba léků
 • Chemické laboratoře - Odměrná analýza, Chromatografie, Polarografie, Fotometrie, Spektrální analýza, Instrumentální analýza
 • Školní laboratoře

Stavebnicová řešení sestav zařízení umožňují přípravu čisté vody v množství i kvalitě přesně dle Vašich potřeb (filtrace vody, změkčení vody, demi voda, speciální technologie). Cirkulačním čištěním vybraných oplachových vod ionexovými technologiemi dokážeme vrátit oplachové vody zpět do provozu. Ionexové technologie aplikujeme také na dočišťování odpadních vod od těžkých kovů. Volbou použité technologie a zařízení vyřešíme Vaše požadavky na množství a kvalitu upravené vody.

Použití

 • Galvanizovny, lakovny
 • Biotechnologie
 • Potravinářský a lihovarnický průmysl
 • Výroba kosmetických přípravků
 • Kotelny a topné systémy
 • Chlazení a zvlhčování
 • Příprava řezných emulzí
 • Elektronika
 • Cirkulační čištění oplachových vod
 • Dočišťování odpadních vod od těžkých kovů

Zařízení a komponenty této kategorie zajišťují úpravu vody na pitnou vodu s kvalitou vody v souladu s platnými legislativními předpisy. Používanými technologiemi jsou: mechanické filtraceodstranění železa (odželeznění vody), odstranění manganu (odmanganování vody), změkčení vody, odstranění dusičnanů (denitrace) a bakteriologická nezávadnost vody (sanitace vody) a další. 

Dodáváme odstředivá čerpadla a membránová čerpadla vhodná především pro čerpání chemických roztoků a agresivních kapalin. Dále zajišťujeme dávkovací čerpadla v různém materiálovém provedení, což umožňuje jejich nasazení pro dávkování většiny chemikálií.

Odstředivá čerpadla nabízíme v provedení PP a PVDF - jak bezucpávková čerpadla s magnetickou spojkou, tak i klasická čerpadla s mechanickou ucpávkou. Tato čerpadla na chemické látky jsou výsledkem spolupráce s francouzskou firmou SIEBEC, která má dlouholetou tradici ve výrobě čerpadel a filtračních aparátů pro čerpání a filtrování agresivních kapalin.

Na veškerý sortiment dodávaných čerpadel zajišťujeme servis a dodávky náhradních dílů (na skladě náhradní díly na nejfrekventovanější čerpadla).

Filtrační aparáty jsou určeny pro jemnou a velmi jemnou mechanickou filtraci chemických roztoků a filtraci agresivních kapalin. Nacházejí své uplatnění především v provozech povrchových úprav. Výhodou těchto filtrů je možnost využití různých filtračních elementů bez nutnosti výměny celého aparátu. V zařízeních se využívají odstředivá čerpadla firmy SIEBEC, která má dlouholetou tradici ve výrobě čerpadel a filtračních aparátů.