Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Aktuálně

 Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás tímto srdečně

     pozvat na 59. mezinárodní

           strojírenský veletrh,

     který se bude konat v Brně

      ve dnech 9. - 13.10.2017.

 

      Naleznete nás na stánku

 Francouzsko - české obchodní

     komory s polečně s firmou

                  SIEBEC v:

   Pavilonu V - stánek č. 048I.

 

  Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

zive firmy

netkatalog130 blue

Watek QR

Profil společnosti WATEK

WATEK s.r.o. je předním výrobcem a dodavatelem technologických celků i samostatných zařízení k přípravě:

  • ultračisté vody pro laboratorní i technologické účely,
  • čisté a ultračisté vody pro průmysl,
  • pitné vody pro malé aglomerace, malé objekty a domácnosti.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy vody již od roku 1993. Dodáváme zařízení spokojeným zákazníkům po celém světě. Kombinujeme nejnovější technologie - reverzní osmózu, iontoměniče, směsné iontoměniče MIX-BED, elektrodeionizaci (EDI) a další.  s tradicí a zárukou pro maximální spokojenost zákazníků. Na běžná i specifická přání klientů zajišťujeme:

Kvalita především

V dodávaných zařízeních využíváme nové komponenty vyráběné z certifikovaných materiálů a se všemi potřebnými atesty. Použité filtrační elementy, iontoměniče a ostatní materiály zaručují vysokou kvalitu jednotlivých zařízení. Veškeré přístroje jsou před expedicí k zákazníkům 100% odzkoušeny a testovány, abychom prověřili všechny funkční parametry.

Proč zvolit právě naši technologii?

Záruka a servis po celém světě

Na přístroje poskytujeme záruku – podle velikosti zařízení buď jednoletou, nebo dvouletou. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme v prodejních a servisních střediscích po celém světě. Individuální podmínky servisu lze domluvit na základě Vašich konkrétních potřeb.

Nejnovější technologie

Používáme nejnovější technologie pro zajištění kvality, spolehlivosti, velkého výkonu a malých rozměrů dodávaných zařízení.

Výroba na zakázku

Na Vaše přání vypracujeme návrh konkrétní technologie, zajistíme výrobu a kompletní montáž zařízení i technologických celků pro úpravu vody.

Tradice a kvalita

Zakládáme si na kvalitě a tradici naší výroby. Z každého zařízení lze vyčíst dlouholeté zkušenosti i tradici - pečlivost návrhu a kvalita všech komponent zařízení.

Potřebujete kvalitní přístroje bez kompromisů?

Naši odborní pracovníci jsou Vám plně k dispozici. Rádi zodpovíme jakékoli dotazy. Poradíme při výběru vhodného zařízení, nebo navrhneme speciální zařízení na míru Vašim potřebám. Kontaktujte nás a získejte optimální řešení přímo od výrobce.