Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Aktuálně

  Vážení obchodní přátelé,

 dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat

  na veletrh MEDICA 2018 Düsseldorf,

      který se koná  12. – 15. 11. 2018.

               Náš stánek naleznete v:

        BRD - Hala 16 – stánek č. E58,

         expozice České republiky,

         Těšíme se na Vaši návštěvu.  

 

zive firmy

netkatalog130 blue

Watek QR

Pitná a nezávadná voda pro spotřebitele

Zařízení a komponenty této kategorie zajišťují úpravu vody na pitnou vodu s kvalitou vody v souladu s platnými legislativními předpisy. Používanými technologiemi jsou: mechanické filtraceodstranění železa (odželeznění vody), odstranění manganu (odmanganování vody), změkčení vody, odstranění dusičnanů (denitrace) a bakteriologická nezávadnost vody (sanitace vody) a další. 

FIWA - odstranění železa a manganu z vody

odželeznění a odmanganování

Průtočná ruční nebo automatická zařízení pro mechanickou filtraci, odstranění železa a manganu, dechloraci. Součástí úpraven vody pro rodinné domky, chaty, penziony, hotely a jiné ubytovací objekty, osady, vesnice a obce.

SOWA - zařízení pro změkčení vody

změkčení vody

Zařízení, které průtočným způsobem při zachování tlaku vody odstraní tvrdost vody s minimálními nároky na energie. Úprava tvrdé vody pro velkokapacitní užití s průtoky nad 1000 l/h. Tato úpravna vody je vhodná jak pro úpravu pitné vody v domácnosti, pro průmysl, tak jako předúprava pro reverzní osmózu.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.