Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Čerpadla s mechanickou ucpávkou

Spolehlivá odstředivá čerpadla s mechanickou ucpávkou z karbidu křemíku. Výkon 4,8 až 57 m3/h, výtlačná výška 9 až 50 mvs. Odstředivá čerpadla na chemické látky typu A jsou vyráběna firmou WATEK s.r.o ve spolupráci s francouzskou firmou SIEBEC.

Typ A15, A18, A19, A27, A30

Výkon až 48 m3, výtlačná výška až 22 mvs.

Chemická čerpadla typu A15, A18, A19, A27 a A30 mají těleso čerpadla vyrobeno z polypropylenu (PP) nebo polyvinylidenfluoridu (PVDF), těsněné EPDM nebo FPM (Viton) těsněním. Těleso čerpadla je spojeno osmi lehce přístupnými šrouby. Tyto čerpadla na agresivní kapaliny jsou znovunasávací po prvním naplnění tělesa čerpadla a sacího potrubí čerpanou kapalinou. Připojení těchto chemických čerpadel je možné pomocí hadicových nátrubků, nátrubků s přírubami, nátrubků s převlečnými maticemi, případně dle požadavků je možné i jiné připojení.

Použití: povrchové úpravy, čerpání chemikálií, úpravny vody, papírenský průmysl, zemědělství, výroba kosmetiky, mořská voda, hutnictví.

Cerpadla A31Typ A31, A32, A33

Výkon až 57 m3/h, výtlačná výška až 50 mvs.

Čerpadla na chemické látky typu A31, A32, A33 mají těleso čerpadla vyrobené z litiny vyložené plastem, ostatní díly jsou z polypropylenu (PP). Připojení sacího a výtlačného potrubí je přírubami.

Použití: povrchové úpravy, čerpání chemikálií, úpravny vody, papírenský průmysl, zemědělství, výroba kosmetiky, mořská voda, hutnictví.

Typ A31P, A32P, A33PCerpadla A31P

Výkon až 56 m3/h, výtlačná výška až 42 mvs.

Čerpadla na chemické látky typu A31P, A32P, A33P mají těleso čerpadla a ostatní díly vyrobené z polypropylenu (PP). Standardní připojení těchto chemických čerpadel je pomocí hadicových nátrubků, na žádost pomocí nátrubků s převlečnými maticemi nebo nátrubků s přírubami.

Použití: povrchové úpravy, přečerpávání, čerpání chemikálií, úprava vody, papírenský průmysl, zemědělství, potravinářský průmysl, výroba kosmetiky, chov ryb, hutnictví.

 

Katalogy jednotlivých typů čerpadel s mechanickou ucpávkou:

Návody k použití jednotlivých typů čerpadel s mechanickou ucpávkou:

Co by Vás mohlo dále zajímat?

Chci konzultaci ZDARMA!

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.