Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Filtrační aparáty pro chemické roztoky a agresivní kapaliny

Filtrační aparáty jsou určeny pro jemnou a velmi jemnou mechanickou filtraci chemických roztoků a filtraci agresivních kapalin. Nacházejí své uplatnění především v provozech povrchových úprav. Výhodou těchto filtrů je možnost využití různých filtračních elementů bez nutnosti výměny celého aparátu. V zařízeních se využívají odstředivá čerpadla firmy SIEBEC, která má dlouholetou tradici ve výrobě čerpadel a filtračních aparátů.

Filtrační aparáty

filtrační aparáty

Filtrační aparáty vyráběné ve spolupráci s francouzskou firmou SIEBEC jsou určeny k jemné filtraci agresivních kapalin.

Své hlavní využití nacházejí v galvanizovnách a k filtraci chemických roztoků. Jejich konstrukce a materiálové provedení (výlisky z PP, těsnění EPDM nebo FPM) zaručuje dlouhou životnost, jednoduchou údržbu a výměnu filtračních elementů. Jsou vybaveny bezucpávkovými čerpadly s magnetickou spojkou (typ M) nebo čerpadly s mechanickou ucpávkou (typ A), která od velikosti M35 výše umožňují automatické znovunasávání. Standardní ukončení sání a výtlaku filtrů je převlečnými maticemi, na přání hadicovými nátrubky. Všechny filtry je možné dodávat s kontrolním manometrem s oddělovací membránou, elektroinstalací s motorovým spouštěčem, hlídáním proti chodu čerpadla na sucho, hadicemi, sacími koši, armaturami, apod..

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.