Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Reference a případové studie

Výběr nejzajímavějších referencí.

Demistanice pro farmacii - Ufavita Ufa

demistanice pro farmacii

Příprava demi vody pro farmacii - 2500 l/h (změkčení vody, dechlorační filtr, vlastní demistanice DEMI 2500 SE s dočisťovacími elektrodeionizačními moduly).

Demistanice s elektrodeionizační jednotkou EDI | WATEK

demistanice s elektrodeionizační jednotkou

Sestava zařízení pro výrobu demi vody s výkonem 10 000 l/hod (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 10000 SE s elektrodeionizační jednotkou EDI, zásobní nádrž demi vody o objemu 20 m3, UV lampa s cirkulačním okruhem).

 

Demineralizovaná voda pro dialýzu Bosch Diesel Jihlava 2010

demineralizovaná voda

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody pro dialýzu s výkonem 1500 l/hod (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní zařízení DEMI 1500 KL, zásobní nádrž demi vody s ohřevem demi vody a s cirkulačním okruhem).

Výroba demi vody pro Nestlé Olomouc

změkčení a výroba demi vody

Sestava zařízení pro výrobu demi vody s výkonem 700 l/hod (změkčovací zařízení, dechlorační filtr, vlastní zařízení DEMI 700 KL, zásobní nádrž demi vody o objemu 1000 l, čerpadlo s vodárnou).

Upravená voda pro dialýzu - Nemocnice Třebíč 2009

upravená voda pro dialýzu

Sestava zařízení pro výrobu demi vody pro dialýzu s výkonem 1200 l/hod (pískový filtr, zásobní nádrž surové vody, změkčovací zařízení, dechlorační filtr, vlastní zařízení DEMI 1200 ME s elektrodeionizační jednotkou EDI XL 400, zásobní nádrž demi vody, mikrobiální filtr a UV lampa s cirkulačním okruhem).

Demistanice s iontoměničem pro EZconn Czech a.s.

výroba demineralizované vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s cílovou kvalitou demi vody 1 μS/cm a výkonem 150 l/hod. (dechlorační filtr, vlastní demistanice DEMI 150 L, kolona s iontoměničem MIX-BED).

Úpravna vody pro lakovnu ZMA a.s., Ostrov

úpravna vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s cílovou kvalitou demi vody do 10 μS/cm a výkonem 1000 l/hod (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní zařízení DEMI 1000 L).

Demi voda pro lakovnu KASPER KOVO s.r.o.

demi voda pro lakovnu

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody - demi vody s cílovou kvalitou demi vody do 10 μS/cm a výkonem 300 l/hod (dechlorační filtr, vlastní zařízení DEMI 300 L, zásobní nádrž s vodárnou).

Výroba demineralizované vody - Nemocnice Třebíč 2008

výroba demineralizované vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 900 l/h. Potrubní rozvody pro 4 spotřebiče – CHLAZENÍ (demi voda s tvrdostí pod 1 dH), Myčky (demi voda s vodivostí do 15 μS/cm), Certus (demineralizovaná voda s vodivostí do 15 μS/cm), Elektrický parní vyvíječ (demineralizovaná voda s vodivostí do 5 μS/cm).

Výroba ultračisté vody pro Noventis s.r.o., Zlín

výroba ultračisté vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 200 l/hod a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 200 a UV lampou s cílovou kvalitou ultračisté vody pod 1 µS/cm. Propojení výstupního produktu v nerezovém provedení AISI 316 L (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 200 SE-UV).

Filtry a demistanice - Farmstandart TOMSK, Rusko

filtry a demistanice

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 300 l/hod a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 300 s cílovou kvalitou výstupní destilované vody pod 1 µS/cm. Propojení výstupního produktu v nerezovém provedení AISI 316 L (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 300 SE).

Výroba demi vody pro AV ČR TOKAMAK

výroba demi vody

Sestava zařízení pro výrobu demi vody s výkonem 100 l/hod. Technologie rozdělena na tyto základní části:

  • výroba a napouštění demi vody do nádrže demi vody
  • cirkulační okruh pro udržení vodivosti demi vody v nádrži
  • okruh chlazení nádrže demi vody
  • okruh chlazení TOKAMAK – COMPASS D

(změkčovací zařízení, vlastní zařízení DEMI 100 L, kolony s iontoměničem MIX-BED)

Příprava demineralizované vody - RNDr. Jan Kulich

příprava demineralizované vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody - demi vody s výkonem 500 l/hod a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 300 s kvalitou výstupní demi vody pod 1 μS/cm (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 500 SE).

Úprava vody pro Ústav molekulární genetiky AV ČR

úprava vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 1000 l/h a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 500 a UV lampou a měřením TOC s cílovou kvalitou výstupní demi vody pod 1 µS/cm. Propojení výstupního produktu v nerezovém provedení AISI 316 L, nerezové nádrže s cirkulačním okruhem (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 200 SE-UV, nerezové nádrže, čerpadla, nerezové rozvody).

Demi voda pro farmaceutický průmysl - Kursk, Rusko

demi voda pro farmaceutický průmysl

Sestava zařízení pro výrobu demi vody pro farmaceutické účely s výkonem 500 l/h a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 300 s kvalitou výstupní demi vody pod 1 μS/cm (dechlorační filtr, odželezňovací filtr, odmanganovací filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 500 SE).