Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

Reference a případové studie

Výběr nejzajímavějších referencí.

Demistanice pro farmacii - Ufavita Ufa

demistanice pro farmacii

Příprava demi vody pro farmacii - 2500 l/h (změkčení vody, dechlorační filtr, vlastní demistanice DEMI 2500 SE s dočisťovacími elektrodeionizačními moduly).

Demistanice s elektrodeionizační jednotkou EDI | WATEK

demistanice s elektrodeionizační jednotkou

Sestava zařízení pro výrobu demi vody s výkonem 10 000 l/hod (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 10000 SE s elektrodeionizační jednotkou EDI, zásobní nádrž demi vody o objemu 20 m3, UV lampa s cirkulačním okruhem).

 

Demineralizovaná voda pro dialýzu Bosch Diesel Jihlava 2010

demineralizovaná voda

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody pro dialýzu s výkonem 1500 l/hod (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní zařízení DEMI 1500 KL, zásobní nádrž demi vody s ohřevem demi vody a s cirkulačním okruhem).

Výroba demi vody pro Nestlé Olomouc

změkčení a výroba demi vody

Sestava zařízení pro výrobu demi vody s výkonem 700 l/hod (změkčovací zařízení, dechlorační filtr, vlastní zařízení DEMI 700 KL, zásobní nádrž demi vody o objemu 1000 l, čerpadlo s vodárnou).

Upravená voda pro dialýzu - Nemocnice Třebíč 2009

upravená voda pro dialýzu

Sestava zařízení pro výrobu demi vody pro dialýzu s výkonem 1200 l/hod (pískový filtr, zásobní nádrž surové vody, změkčovací zařízení, dechlorační filtr, vlastní zařízení DEMI 1200 ME s elektrodeionizační jednotkou EDI XL 400, zásobní nádrž demi vody, mikrobiální filtr a UV lampa s cirkulačním okruhem).

Demistanice s iontoměničem pro EZconn Czech a.s.

výroba demineralizované vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s cílovou kvalitou demi vody 1 μS/cm a výkonem 150 l/hod. (dechlorační filtr, vlastní demistanice DEMI 150 L, kolona s iontoměničem MIX-BED).

Úpravna vody pro lakovnu ZMA a.s., Ostrov

úpravna vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s cílovou kvalitou demi vody do 10 μS/cm a výkonem 1000 l/hod (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní zařízení DEMI 1000 L).

Demi voda pro lakovnu KASPER KOVO s.r.o.

demi voda pro lakovnu

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody - demi vody s cílovou kvalitou demi vody do 10 μS/cm a výkonem 300 l/hod (dechlorační filtr, vlastní zařízení DEMI 300 L, zásobní nádrž s vodárnou).

Výroba demineralizované vody - Nemocnice Třebíč 2008

výroba demineralizované vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 900 l/h. Potrubní rozvody pro 4 spotřebiče – CHLAZENÍ (demi voda s tvrdostí pod 1 dH), Myčky (demi voda s vodivostí do 15 μS/cm), Certus (demineralizovaná voda s vodivostí do 15 μS/cm), Elektrický parní vyvíječ (demineralizovaná voda s vodivostí do 5 μS/cm).

Výroba ultračisté vody pro Noventis s.r.o., Zlín

výroba ultračisté vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 200 l/hod a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 200 a UV lampou s cílovou kvalitou ultračisté vody pod 1 µS/cm. Propojení výstupního produktu v nerezovém provedení AISI 316 L (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 200 SE-UV).

Filtry a demistanice - Farmstandart TOMSK, Rusko

filtry a demistanice

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 300 l/hod a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 300 s cílovou kvalitou výstupní destilované vody pod 1 µS/cm. Propojení výstupního produktu v nerezovém provedení AISI 316 L (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 300 SE).

Výroba demi vody pro AV ČR TOKAMAK

výroba demi vody

Sestava zařízení pro výrobu demi vody s výkonem 100 l/hod. Technologie rozdělena na tyto základní části:

  • výroba a napouštění demi vody do nádrže demi vody
  • cirkulační okruh pro udržení vodivosti demi vody v nádrži
  • okruh chlazení nádrže demi vody
  • okruh chlazení TOKAMAK – COMPASS D

(změkčovací zařízení, vlastní zařízení DEMI 100 L, kolony s iontoměničem MIX-BED)

Příprava demineralizované vody - RNDr. Jan Kulich

příprava demineralizované vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody - demi vody s výkonem 500 l/hod a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 300 s kvalitou výstupní demi vody pod 1 μS/cm (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 500 SE).

Úprava vody pro Ústav molekulární genetiky AV ČR

úprava vody

Sestava zařízení pro výrobu demineralizované vody s výkonem 1000 l/h a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 500 a UV lampou a měřením TOC s cílovou kvalitou výstupní demi vody pod 1 µS/cm. Propojení výstupního produktu v nerezovém provedení AISI 316 L, nerezové nádrže s cirkulačním okruhem (dechlorační filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 200 SE-UV, nerezové nádrže, čerpadla, nerezové rozvody).

Demi voda pro farmaceutický průmysl - Kursk, Rusko

demi voda pro farmaceutický průmysl

Sestava zařízení pro výrobu demi vody pro farmaceutické účely s výkonem 500 l/h a doplňkovým elektrodeionizačním modulem EDI XL 300 s kvalitou výstupní demi vody pod 1 μS/cm (dechlorační filtr, odželezňovací filtr, odmanganovací filtr, změkčovací zařízení, vlastní demistanice DEMI 500 SE).

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.