Výroba čisté a laboratorní vody se zárukou a tradicí

csenderu

Katalog produktů

Aktuality

Čerpadla

Dodáváme membránová pneumatická čerpadla a odstředivá čerpadla vhodná především pro čerpání chemických roztokůagresivních kapalin. Dále zajišťujeme dávkovací čerpadla v různém materiálovém provedení.

Pneumatická čerpadla s dvojitou membránou nabízíme v provedení PP, PVDF, POM, ALU a SS316. Tato pneumatická membránová čerpadla, jež jsou vhodná k přečerpávání a dávkování chemických látek, pohonných hmot, olejů, potravinářských produktů atd., jsou výsledkem spolupráce s italskou firmou INJECTA.

Odstředivá čerpadla nabízíme v provedení PPPVDF - jak bezucpávková čerpadla s magnetickou spojkou, tak i klasická čerpadla s mechanickou ucpávkou. Tato čerpadla na chemické látky jsou výsledkem spolupráce s francouzskou firmou SIEBEC, která má dlouholetou tradici ve výrobě čerpadel a filtračních aparátů pro čerpání a filtrování agresivních kapalin.

Elektromagnetická dávkovací čerpadla a motorová dávkovací čerpadla membránová či pístová nabízíme v různém materiálovém provedení, což umožňuje jejich nasazení pro dávkování většiny chemikálií. Dávkovací čerpadla jsou produkty italských firem INJECTAETATRON.

Nabídku čerpadel doplňují multifunkční peristaltická čerpadla firmy INJECTA. Peristaltická čerpadla lze použít tam, kde je třeba velmi přesné dávkování chemikálií. Výhodou těchto peristaltických čerpadel oproti ostatním typům čerpadel je styk čerpané látky pouze s hadičkou a poměrně jednoduchá konstrukce.

Na veškerý sortiment dodávaných čerpadel zajišťujeme servis a dodávky náhradních dílů (na skladě náhradní díly na nejfrekventovanější čerpadla).

125d2ad86a91aed6d44fecb686f75041_w120

Pneumatická membránová čerpadla

Pneumatická membránová čerpadla řady GEMINI italské firmy INJECTA. Koncept nových pneumatických čerpadel s dvojitou membránou je inovativní především díky systému distribuce vzduchu, vyspělé technologii membrán, geometrii komor čerpadel a systému ventilů. To vše vede ke zvýšení funkčnosti nejen pro přečerpávání, ale také pro dávkování. Výsledkem je spolehlivý inovativní produkt s řešením pro nové generace. Tato pneumatická membránová čerpadla jsou vhodná do prostor s nebezpečím výbuchu, do potravinářství atd.

Cerpadla_-_M400

Čerpadla s magnetickou spojkou

Kvalitní bezucpávková a bezúkapová čerpadla o výkonu 0,7 až 40 m3/h, výtlačná výška 4 až 22 mvs. Odstředivá čerpadla s magnetickou spojkou typu M7 - M390 jsou vyráběna firmou WATEK s.r.o. ve spolupráci s francouzskou firmou SIEBEC.

26b6da07c97c7e0672343b2924d48930_w120

Čerpadla s mechanickou ucpávkou

Spolehlivá odstředivá čerpadla s mechanickou ucpávkou z karbidu křemíku. Výkon 4,8 až 57 m3/h, výtlačná výška 9 až 50 mvs. Odstředivá čerpadla na chemické látky typu A jsou vyráběna firmou WATEK s.r.o ve spolupráci s francouzskou firmou SIEBEC.

b3b54ffe7ac146b8da245b71dbcf6c33_w115

Vertikální čerpadla

Speciálně vyvinutá vertikální odstředivá čerpadla pro instalaci do galvanických van. Výkon 5 až 22 m3/h, výtlačná výška 6 až 18,5 mvs. Vertikální čerpadla jsou vyráběna francouzskou firmou SIEBEC.

41c8a897c521236d7c6c2ffd93e0299f_w120

Dávkovací čerpadla se solenoidovým pohonem INJECTA

Elektromagnetická dávkovací čerpadla vyráběná italskou firmou INJECTA. Tato dávkovací čerpadla nabízíme v různém materiálovém provedení, což umožňuje jejich nasazení pro dávkování většiny chemikálií. Jsou jednoduché konstrukce, z čehož vyplývá jejich spolehlivost, nenáročnost na údržbu, jednoduchá obsluha a nízká pořizovací cena.

Cerpadla_-_davkovaci_TAURUS.TP15

Dávkovací čerpadla s motorovým pohonem INJECTA

Dávkovací čerpadla s motorovým pohonem určená pro dávkování chemikálií jsou vyráběna italskou firmou INJECTA. Tato motorová dávkovací čerpadla jsou jednoduché konstrukce, nenáročná na údržbu. Čerpadla jsou vyráběna v provedení pístovém nebo membránovém. Písty mohou být nerezové či keramické. Membrány jsou z PTFE.

Nastavení výkonu ručně, změnou zdvihu mikrometrickým šroubem, případně servomotorem ovládaným signálem 4 - 20 mA nebo frekvenčním měničem. Krytí IP55, izolace třídy F.

b489acec5a9bfb60c1b11e0a6121a925_w240

Dávkovací čerpadla s motorovým pohonem ETATRON

Dávkovací čerpadla s motorovým pohonem určená pro dávkování chemikálií jsou vyráběna italskou firmou ETATRON. Tato dávkovací čerpadla jsou jednoduché konstrukce, nenáročná na údržbu. Čerpadla jsou vyráběna v provedení pístovém nebo membránovém. Základní materiál hlav a ventilů čerpadel ve styku s čerpaným médiem je nerez (AISI 316) nebo PVC. Na přání jsou vyráběna i v provedení PVDF nebo PP.

Nastavení výkonu ručně, změnou zdvihu mikrometrickým šroubem, případně servomotorem ovládaným signálem 4 - 20 mA nebo frekvenčním měničem.

Cerpadla_-_davkovaci_NIKE_STEP

Peristaltická dávkovací čerpadla

Multifunkční peristaltická čerpadla jsou vyráběna italskou firmou INJECTA. Peristaltická čerpadla jsou často využívána tam, kde je potřeba velmi přesné dávkování chemikálií. Množství odebrané dávkované kapaliny je dáno počtem otáček čerpadla s nasátou kapalinou, kterou detekuje senzor v nasávacím potrubí. Výhodou těchto peristaltických čerpadel oproti ostatním typům čerpadel je styk čerpané látky pouze s hadičkou, snadná instalace a čištění, jednoduše nastavitelné parametry, volitelný výkon a poměrně jednoduchá konstrukce.

Poptávkový formulář

Odeslat